Házi-Automatika Kft.

PLC ALAPÚ IPARI VEZÉRLŐRENDSZEREK TERVEZÉSE- KIVITELEZÉSE- TELEPÍTÉSE- JAVÍTÁSA. VEZÉRLŐSZEKRÉNYEK- VILLAMOS ELOSZTÓSZEKRÉNYEK GYÁRTÁSA. - KIS SOROZATÚ ELEKTRONIKAI ÉS MECHANIKAI TERMÉKEK ÖSSZESZERELÉSE - GYÁRTÁSA. SZAUNAVILÁG- ÉLMÉNYFÜRDŐ AUTOMATIKÁK

Álláslehetőségek:

Villanyszerelő

Feladatok:

Villanyszerelés
  • Villamos vezérlő- és elosztószekrények építése kapcsolás rajz alapján
  • A fenti berendezések bekötése, beüzemelése
  • Kábel nyomvonalak kialakítása (tálcázás, csatornázás), kábelezés
  • Villamos berendezéseken történő hibakeresés, javítás
  • Villamos berendezések karbantartása, a munkautasításoknak megfelelően
  • Dokumentálás

Elvárások:

  • Nagy munkabírás
  • Precizitás, igényes munkavégzés
  • Megbízhatóság, felelősségtudat
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, vidéki (egy-két napos) munkavégzés vállalása
  • Office programok ismerete
  • PLC-s tudás és/vagy angol nyelvtudás előny, de nem feltétel
  • Emelőgép kezelő jogosítvány előny

Amit ajánlunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező cég
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Jó csapat
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Dolgozni és fejlődni akaró pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, szakmai önéletrajzát az info[kukac]hazi-automatika.hu e-mail címre várjuk.

Álláslehetőséggel kapcsolatos bővebb telefonos információ, hétköznap 8.00-16.00-ig: +36 20 928 4779

Az oldalt készítette @ kusinczky